Watts napisał(a):

jakie to były kluby? pytam serio bo nie wiem, ale jak kolejka jest na kilkanaście, kilkadziesiąt gąb do wykarmienia, to chyba deczko wątpię w rozmiary tej współpracy 
ja tylko chciałem napisać, że jak coś cię poważnie interesuje, to po pierwsze nie podejmujesz ostatecznych decyzji na podstawie frekwencji na jednym meczu, a po drugie masz przygotowane portfolio potencjalnych klubów jako opcje B, C, D. rozumiem, że ten mit jest nęcący - wszystko by się udało, gdyby nie te wścibskie dzieciaki - i lepiej teraz rozumiem kolegi tok myślenia w całej tej dyskusji, no ale... no, według mnie to tak chyba nie było
|
schodzimy z tematu troche. Bo sie nie rozchodzi o skale sponsoringu tylko o fakt, ze zachowanie kibicow przegonilo sponsora / inwestora.
Tak na szybko wygooglowalem - choc nie ma znaczenia w dyskusji - to tylko koszulkowy sponsoring. Mieli wiecej klubow ale nie w kazdym byli na koszulkach.
https://www.oldfootballshirts.com/en...kswagen-s1641/