As napisał(a):

Akurat Volkswagen ma takie problemy bo inteligentni inaczej politycy w Niemczech stwierdzili, ze mozna podniesc koszty energii i pracy i konkurowac z Chinczykami . Mieszkam w DE i obserwuje to z niedowierzaniem co sie tutaj w niektorych kwestiach dzieje. Ale to juz temat na inne forum.
|
OK, to zostańmy w temacie: jak zakończyła się ta historia? w który klub ostatecznie zainwestowali?
