Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7196
Stary 18.02.2025, 14:22
Watts napisał(a):Wyświetl post
jeśli na takiej podstawie oceniali potencjał "ludzki" Wisły, może dlatego Volkswagen ma teraz takie problemy
Akurat Volkswagen ma takie problemy bo inteligentni inaczej politycy w Niemczech stwierdzili, ze mozna podniesc koszty energii i pracy i konkurowac z Chinczykami . Mieszkam w DE i obserwuje to z niedowierzaniem co sie tutaj w niektorych kwestiach dzieje. Ale to juz temat na inne forum.
Odpowiedz cytując