Watts napisał(a):

jeśli na takiej podstawie oceniali potencjał "ludzki" Wisły, może dlatego Volkswagen ma teraz takie problemy
|
Akurat Volkswagen ma takie problemy bo inteligentni inaczej politycy w Niemczech stwierdzili, ze mozna podniesc koszty energii i pracy i konkurowac z Chinczykami

. Mieszkam w DE i obserwuje to z niedowierzaniem co sie tutaj w niektorych kwestiach dzieje. Ale to juz temat na inne forum.