As napisał(a):

Rutkowski? na moje to on od lat wyciąga z tego klubu o wiele więcej niż wkłada, w dodatku go rozwinął i to już dawno nie jest tylko reklama (gdzie Amica się teraz eksponuje wizerunkowo przy Lechu?), ale mi chodziło bardziej nie o aspekt inwestycyjny, tylko o większe wymagania kibiców, które przekładają się na bojkoty i inne potencjalnie przykre wizerunkowe sprawy. potencjał "rewolucyjny" jest tam o wiele większy podobnie jak w Legii, gdzie w niedzielę było powiedziane wprost z trybun: zarabiacie na kibicach, rozpierdalacie pieniądze, nie umiecie robić transferów i zawodzicie nas sportowo. mam nadzieję że trochę uściliłem o co mi chodzi
