Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7184
Stary 18.02.2025, 12:31
As napisał(a):Wyświetl post
Dokladnie ale To tylko jeden z dwoch aspektow, ktory wypisalem.

Na inwestora nastawionego na zysk nie ma co liczyc, dlatego trzeba nie odstraszac tych, ktorzy chca wsadzic kase dla wlasnego ego wiedzac, ze placa za prestiz i zyskow finansowych z tego nie bedzie. Cos jak Cupial.
Jasne,pełna zgoda.Tylko nikt tu nie pisze o jakichś protestach przeciwko nowemu inwestorowi tylko o pokazaniu obecnemu właścicielowi,że czas ucieka a formuła z nim u sterów już dawno się wyczerpała.
Natomiast nowy właściciel musi mieć świadomość ( i pewnie będzie miał więc nie powinno go to odstraszać) że kibice mogą wyrażać swoje niezadowolenie nie tylko gwizdami i buczeniem podczas meczu ale maja w arsenale jeszcze inne -jak to się teraz ładnie mówi-narzędzia w drabinie eskalacyjnej
Odpowiedz cytując