krysztal napisał(a):

|
Przecież sam sobie już odpowiedziałeś wyżej-mało komu udaje się wypracować zysk a chyba o to w inwestycjach chodzi.
|
Dokladnie ale To tylko jeden z dwoch aspektow, ktory wypisalem.
Na inwestora nastawionego na zysk nie ma co liczyc, dlatego trzeba nie odstraszac tych, ktorzy chca wsadzic kase dla wlasnego ego wiedzac, ze placa za prestiz i zyskow finansowych z tego nie bedzie. Cos jak Cupial.