Wyświetl pojedynczy post
As
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Z rekawa

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7180
Stary 18.02.2025, 12:12
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Przecież sam sobie już odpowiedziałeś wyżej-mało komu udaje się wypracować zysk a chyba o to w inwestycjach chodzi.
Dokladnie ale To tylko jeden z dwoch aspektow, ktory wypisalem.

Na inwestora nastawionego na zysk nie ma co liczyc, dlatego trzeba nie odstraszac tych, ktorzy chca wsadzic kase dla wlasnego ego wiedzac, ze placa za prestiz i zyskow finansowych z tego nie bedzie. Cos jak Cupial.
Odpowiedz cytując