Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
 
Od: 09.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#531
Stary 17.02.2025, 19:30
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Oczywiście, że to, że zaczęliśmy stwarzać sobie okazje i grać lepiej, gdy cała trójka Hiszpanów powędrowała na ławkę to zupełny przypadek, bez związku z tym jak owi Hiszpanie prezentowali się na murawie.

Markusik miszcz.

Zrozumcie wreszcie, że dla nich gra w takich warunkach jest tak samo naturalna jak swojego czasu dla Wiślaków na Cyprze o Ligę Mistrzów przy 40 stopniowym upale... Oni śnieg przed przejściem do Wisły to na filmach widzieli, minusową temperaturę to kojarzą z kołem podbiegunowym Jeśli dla Was jest to bez znaczenia, to gratuluję optymizmu

Zobaczycie wkoczy takie 5 plus stopni i będzie zupełnie inne granie.


A wy se możecie teorie dorabiać o Jopie, a piłka nożna to jest bardzo prosta gra, nie ma co na siłę szukać wyszukanych wniosków, z reguły te najprostsze są najcelniejsze. Tak też było tutaj. Żaden z naszego Hiszpańskiego zaciągu nie pokazał nawet połowy swoich możliwości w tym meczu = fakt. To nie wina Jopa.
Tak a na Syberii uwielbiają gdy jest zimno
Odpowiedz cytując