Wyświetl pojedynczy post
doktor granat
Senior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7160
Stary 17.02.2025, 18:30
Tym razem Twój scenariusz jest bardziej optymistyczny od mojego..
Bo mój jest taki, że jak nie będzie nowego właściciela albo jakiegoś nowego łosia, który da się bez sensu ostrzyć na kilka baniek za tzw. reklamę to nastąpi rozdział pt. polska Wisła co będzie polegało na tym, że wszyscy najjemnicy pouciekają albo zażądają transferu czyli po udanym sezonie odejdą za czapkę gruszek.
W ich miejsce pościągamy chłopaków z wypożyczeń, zostaną też w klubie niedrogie talenty w rodzaju..
Może uda utrzymywać w zakresie zaległości poniżej 3 miesięcy i marzyć o zaszczytnym 12 miejscu.
O ile tego wszystkiego w lecie po prostu nie trafi szlag.
Odpowiedz cytując