|
ehh no i już cyrki i kongo, ile minęło od infa z WK wrzuconego przez Krolewskiego, 2 tygodnie? A doczekalismy się już jechania Kapki z trybun, teorii o fuzjach, teorii Białońskiego o blokowaniu decyzji przez mniejszościowych akcjonariuszy. Do tego jeszcze ta druga ekipa zagramaniczna (nie wiem czy to ci sami co te liniie lotnicze z poludniowego wschodu o których dzisiaj u Ryszki mowil Wojtowicz). Także na tą rundę algorytm nam wylosował tematy inwestycyjne bo z pilka nozna jest bryndza i juz za miesiac nasz udzial w tej lidze bedzie stricte formalny.
A będzie pewnie jeszcze ze 30 zwrotów akcji. A no i jeszcze tydzień/dwa i Jaro zacznie się w....iać na pytanie o inwestorów więc powie, że na razie cisza i wrócimy do tematu za miesiąc/dwa bo druzyna potrzebuje spokoju blabla.
Po 2 miesiacach info, że jednak dopiero po skonczonej rundzie, a 4 dni po ostatnim meczu potęzna nitka na twitterze. której Jaro wyjaśnia, że coprawada wsyzstko sie wyjebało, ALE wrocimy silniejsi w przyszlym sezonie i tym razem to już na pewno uda się awansować. Cykl zostanie domknięty klasycznie wyjebaniem Jopa w Listopadzie, zatrudnieniem wynalzka i podsycaniem nadziei na awans na wiosnę bądź jeśli te będą iluzoryczne, pojawi się kolejny tajemniczy multimiliarder który już za chwilę, za chwileczkę wejdzie do klubu, sypnie 10 baniek euro na transfery and will make Wisła great again.
Dzień Świstaka i Dark w jednym XD
|