Nic nie tworzę. Wyrażam uzasadnione wątpliwości.
Spowodowane choćby tym, że Ty twierdzisz, że nic nie wiesz, że nie masz podstaw od ocen itp.
A potem wjeżdża Jarosław na Xa i pisze:
„2. Na bieżąco informuje akcjonariuszy i członka RN z ramienia Socios (ON) o każdej rozmowie - która tyczy się w inwestycji w klub - a są na dziś dwie takie sytuacje - łącznie z dostępem do istotnej korespondencji w tym zakresie. Nie mamy nic tu do ukrycia. ”
A ja żyłem w przekonaniu, że ten Oskar to tam nie jest jako prywatny człowiek tylko jako przedstawiciel Socios. A Ty jesteś w zarządzie Socios. To jak ten Oskar wszystko wie to jak Ty możesz nic nie wiedzieć?
Ktoś tu się chyba mija z prawdą. Więc mam uzasadnione wątpliwości.