MaLk napisał(a):

Dlatego chłop łazi wszędzie i gardłuje o większe środki. Skądinąd słusznie, bo ośmieszamy się na tle reszty świata, ale... przecież wiadomo, kto miałby należeć do beneficjentów takich środków
|
No w sumie dlaczego nie, ja też mógłbym gardłować

Więc od jutra zamierzam kolędować po wszystkich urzędach, ministerstwach i instytucjach.
Jeśli dacie mi kasę, to będę chodził tam i z powrotem, w celu :
-ratowania planety
-spadku pogłowia turkucia podjadka w ogródkach
-rozwoju AI
-wzrostu tolerancji dla dowolnych grup społecznych
-itd,itp
(niepotrzebne skreślić)
Tylko dejta kaskę
