|
Być może jest to dla Ciebie śmieszne, ja w tym nic śmiesznego nie widzę. Jeśli postawione zostały warunki, które blokują transakcję, a mi na tej transakcji zależy, to mówię o tym w pierwszym lepszym wywiadzie (a próśb o wywiady to WK ma zapewne multum). No, ale ja poważnym biznesmenem nie jestem, to może rzeczywiście się nie znam.
Odnośnie wywiadu Migi, to nie traktuję go poważnie od czasów Stecherta, a informacje akurat z otoczenia Kwietnia czy nawet od samego Kwietnia zdecydowanie lepsze ma inny krakowski dziennikarz.
Czy się WK spieszy, czy nie, czy czeka czy może dogadał się już na jakieś warunki i ma tylko potwierdzić ofertę bądź się z niej wycofać - nie wiem.
|