serek.c2 napisał(a):

To uważasz, że tam mu wszyscy doradzają wejście w Wisłę? No ok, niech będzie
|
Każdy rozsądny doradca odradzi inwestycję nie tylko w Wisłę, ale i w każdy inny polski klub. Nie wydaje mi się jednak, żeby środowisko Wieczystej było jakoś szczególnie negatywnie nastawione do Wisły.
A o kilku osobach z Wieczystej mocno kibicującym WK w Wiśle też słyszałem.