Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7097
Stary 16.02.2025, 15:37
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
Masz jakieś źródło gdzie Królewski mówi, że to Kwiecień zaproponował spotkanie?

A po co Kwietniowi szum przy tej sprawie? Proste, przejrzyj sobie forum i zobacz, że najważniejszym argumentem brawoszefów jest to, że oprócz JK nikt w Wisłę inwestować nie chce. No więc przychodzi pan Kwiecień i mówi "jestem", jednocześnie dopychając JK jeszcze bardziej pod ścianę.
.
To byly jego słowa.

Po co szum? Jak przy każdej podobnej sprawie - badanie nastrojów społecznych


Swoja drogą duzo wiecej dobrego zrobilaby wczoraj trybuna gdyby skandowala właśnie imie i nazwisko WK w pozytywnym aspekcie
Odpowiedz cytując