pi0tr3k94 napisał(a):

Masz jakieś źródło gdzie Królewski mówi, że to Kwiecień zaproponował spotkanie?
A po co Kwietniowi szum przy tej sprawie? Proste, przejrzyj sobie forum i zobacz, że najważniejszym argumentem brawoszefów jest to, że oprócz JK nikt w Wisłę inwestować nie chce. No więc przychodzi pan Kwiecień i mówi "jestem", jednocześnie dopychając JK jeszcze bardziej pod ścianę.
.
|
To byly jego słowa.
Po co szum? Jak przy każdej podobnej sprawie - badanie nastrojów społecznych
Swoja drogą duzo wiecej dobrego zrobilaby wczoraj trybuna gdyby skandowala właśnie imie i nazwisko WK w pozytywnym aspekcie