Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7093
Stary 16.02.2025, 15:33
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Nie, nie wiem o takich zaległościach wobec zawodników.

Reszta to już wydaje mi się Twoja wizja lub zasłyszane plotki - chyba, że rozmawiałeś bezpośrednio z WK, choć nie wydaje mi się, byś miał okazję

Osobiście tematu nie znam a gdybać, czy komentować jakieś teorie odnośnie ofert czy strategii negocjacyjnej JK mi się po prostu nie chce.
Na rozmowy z panem Kwietniem jestem za krótki, info zasłyszane od różnych ludzi bezpośrednio z naszego klubu i otoczenia Kwietnia, więc jak chcesz to możesz nazywać to plotkami, nie mam z tym problemu. Sam jeszcze kilka dni temu uważałem, że temat w ogole nie istnieje, i że to typowa zagrywka JK w celu ocieplenia wizerunku, jednak musiałem zmienić swoje zdanie.

A co do gdybania to Ty sam zacząłeś snuć teorie o środowisku Kwietnia, które odradza mu inwestycje w Wisłę
Odpowiedz cytując