serek.c2 napisał(a):

Nie, nie wiem o takich zaległościach wobec zawodników.
Reszta to już wydaje mi się Twoja wizja lub zasłyszane plotki - chyba, że rozmawiałeś bezpośrednio z WK, choć nie wydaje mi się, byś miał okazję
Osobiście tematu nie znam a gdybać, czy komentować jakieś teorie odnośnie ofert czy strategii negocjacyjnej JK mi się po prostu nie chce.
|
Na rozmowy z panem Kwietniem jestem za krótki, info zasłyszane od różnych ludzi bezpośrednio z naszego klubu i otoczenia Kwietnia, więc jak chcesz to możesz nazywać to plotkami, nie mam z tym problemu. Sam jeszcze kilka dni temu uważałem, że temat w ogole nie istnieje, i że to typowa zagrywka JK w celu ocieplenia wizerunku, jednak musiałem zmienić swoje zdanie.
A co do gdybania to Ty sam zacząłeś snuć teorie o środowisku Kwietnia, które odradza mu inwestycje w Wisłę
