wierność83 napisał(a):

@serek,
Oczywiście, ja wiedzy nie mam. Tu opierałem się jedynie na wypowiedziach w ostatnim Studiu Reymonta.
@piotr,
To się nie trzyma kupy, bo Królewski pisał, że to WK wyszedł z inicjatywą informowania, zrobienia szumu. I to za jego zgodą wszystko publikował. Zatem to nie brzmi jakby to Królewski był inicjatorem spotkania. Chyba gdzieś też pisał, że nie on zaproponował spotkanie. Myślisz, że kłamałby tak wprost jeszcze mając akceptacje WK na określone treści?
|
A mnie się trzyma kupy. Te szczegóły o których wspominasz mają trzeciorzędne znaczenie, a takich sformułowań, że to Kw zwołał spotkanie i chce szumu to ja szczerze mówiąc nigdzie nie znalazłem. Kw jak dotąd nie jest znany jako człowiek, który robi szum kłapiąc dziobem więc mnie to nie pasuje.
A zmieniając temat, chyba znowu szybko zbliża się chwila gdy w głównej roli wystąpią socios i zawartość ich konta..