Wyświetl pojedynczy post
pi0tr3k94
Senior Member
 
Od: 02.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7090
Stary 16.02.2025, 14:57
Masz jakieś źródło gdzie Królewski mówi, że to Kwiecień zaproponował spotkanie?

A po co Kwietniowi szum przy tej sprawie? Proste, przejrzyj sobie forum i zobacz, że najważniejszym argumentem brawoszefów jest to, że oprócz JK nikt w Wisłę inwestować nie chce. No więc przychodzi pan Kwiecień i mówi "jestem", jednocześnie dopychając JK jeszcze bardziej pod ścianę.

Pamiętajcie, że rozmowy nie dotyczą budki z obwarzankami, a wielomilionowej inwestycji. Oczywistym jest, że w takich sprawach negocjacje są długie i trudne. Nawet jak przedmiotem negocjacji jest twój ukochany klub, to nie pozwolisz się dać wydymać (to dotyczy obu zainteresowanych). Stąd pojawiają się te wszystkie gierki i przeciąganie liny.
Odpowiedz cytując