|
To chyba możesz pod taką grupę podciągnąć każdego działacza i pracownika Wieczystej - przecież dla tych osób, utrata takiego sponsora przez Wieczystą, to w zasadzie koniec klubu. Zakładasz, że ja tworzę jakieś spiski, a ja jedynie nie dziwię się, że te osoby mogą namawiać WK i przekonywać go, żeby w Wisłę się nie angażował finansowo.
Nie sądzę, by JK blokował wejście WK do klubu w jakikolwiek sposób. Nie wiem też czy stawia swoje wymagania - byłbym zdziwiony, gdyby to robił. Jeśli takie warunki rzeczywiście są stawiane i to blokuje zaangażowanie się w Wisłę WK, to mógłby on (WK) swobodnie poinformować opinię publiczną o takim fakcie.
|