serek.c2 napisał(a):

To wymień proszę to środowisko kręcące się przy Królewskim i mające z tego jakieś korzyści, chętnie poznam takie persony Osobiście nie znam nikogo, kto nie trzymałby kciuków za jak najszybsze przejęcie klubu przez Wojciecha Kwietnia.
|
To wymień proszę z nazwiska i imienia osoby kręcące się przy WK w Wieczystej i mające z tego korzyści i namawiające go na rezygnację z planów inwestycji w Wiśle.
A co do tego kto nie trzyma kciuków za WK w Wiśle, to trzeba zapytać samego Jarka Królewskiego. Bo przypadkiem nie jest tak, że obecnie to jest główny hamulcowy, stawiając swoje wymagania co do przejęcia klubie i formy współpracy z WK?