|
Bardzo bym chciał, żeby WK przejął Wisłę, ale...czy nam się trochę sufit na łeb nie spadł?
Niezależnie, czy o "swojego" właściciela dla Wieczystej walczyłbym Kapka, Peszko, kibice czy sprzątaczka, to odbieranie tego z naszej strony jako "atak" na dobro Wisły to już wyższy poziom odklejki.
|