Wyświetl pojedynczy post
azor
Senior Member
 
Od: 03.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7083
Stary 16.02.2025, 13:09
Bardzo bym chciał, żeby WK przejął Wisłę, ale...czy nam się trochę sufit na łeb nie spadł?

Niezależnie, czy o "swojego" właściciela dla Wieczystej walczyłbym Kapka, Peszko, kibice czy sprzątaczka, to odbieranie tego z naszej strony jako "atak" na dobro Wisły to już wyższy poziom odklejki.
Odpowiedz cytując