Wyświetl pojedynczy post
wiśnia
Senior Member
 
Od: 04.2008
Skąd: Proko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7077
Stary 16.02.2025, 12:26
pi0tr3k94 napisał(a):Wyświetl post
A to naprawdę chyba nic dziwnego, że całe środowisko kręcące się przy Królewskim i mające jakieś tam mniejsze czy większe korzyści z obecności w tym klubie Jarka będzie robiło co może, by dobrodzieja swojego odwieść od pomysłu oddania klubu komuś innemu.
Tutaj jest sedno problemu, korytko skończy się. Zasłużeni, kumaci, nieomylni, kapusie, niezatapialni ......wszyscy przebierają już nóżkami. W tym klubie nic się nie zmieni....
JK: "Koniec z bylejakością i dziadostwem. Czas na godność, klasę i profesjonalizm."
Odpowiedz cytując