pi0tr3k94 napisał(a):

|
A to naprawdę chyba nic dziwnego, że całe środowisko kręcące się przy Królewskim i mające jakieś tam mniejsze czy większe korzyści z obecności w tym klubie Jarka będzie robiło co może, by dobrodzieja swojego odwieść od pomysłu oddania klubu komuś innemu.
|
Tutaj jest sedno problemu, korytko skończy się. Zasłużeni, kumaci, nieomylni, kapusie, niezatapialni ......wszyscy przebierają już nóżkami. W tym klubie nic się nie zmieni....