Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7075
Stary 16.02.2025, 11:34
Hehehehehe, tyle będzie z przejęcia przez WK, ale na luzaku, wszystko zostanie zwalone na tych okrutnych spiskowców wrogowie zewnętrzni, stary wislacki trick na konsolidacje trybun w dobie niedoli. Jak nie warszawski spisek to jadczak albo kapka XDDD
Odpowiedz cytując