Hehehehehe, tyle będzie z przejęcia przez WK, ale na luzaku, wszystko zostanie zwalone na tych okrutnych spiskowców

wrogowie zewnętrzni, stary wislacki trick na konsolidacje trybun w dobie niedoli. Jak nie warszawski spisek to jadczak albo kapka XDDD