Cymes napisał(a):

|
Przemieliliśmy to na wszelkie sposoby i wszystkie te faile łączą tylko trzy rzeczy - Królewski, Siwierski i AI. Dokładnie w tej kolejności.
|
Dodałbym jeszcze do tego kolejny czynnik, który zaczyna coraz wyraźniej pętać nogi naszej machinie AI. Zerowy stan konta.
Zarówno Jop, jak i JK mogą zaklinać rzeczywistość, że już nie potrzeba wzmocnień, ale co kibic wczoraj zobaczył w meczu ze Zniczem, to nie pozostawia żadnych wątpliwości gdzie wzmocnienia potrzebne są na już.
Jeśli mamy grać cały czas rozbijanie autobusu przeciwnika grą skrzydłami, to potrzebujemy do tego dwóch skrzydłowych i prawego obrońcę na poziomie Mikulca, który jako jedyny nadaje się do takiej taktyki.