Witalis napisał(a):

Nie chce mi się z tobą pisać, bo nie masz ani dobrej woli, ani dobrych manier.
Jeśli Szneka będzie chciał porozmawiać, to spoko.
|

No i widzisz jaki jesteś żałosny

Wcześniej nie miałeś żadnych oporów żeby wcinać się w moją dyskusję i w złej woli przekręcać moje słowa, ale teraz kiedy się ośmieszyłeś potrzebujesz specjalnego zaproszenia.
Obrażasz Wójtowicza porównując go z kimś kto od dekad znany jest z chamskich i populistycznych ataków bo ten opisał po prostu rzeczywistość.
I jeszcze Jop mu jednocześnie przyznał rację i go zjebał że się czepia jego jedynie słusznej taktyki, a jak się komuś nie podoba walenie głową w mur to niech mu wymyśli lepszą. Dopiero pod koniec się trochę zreflektował że bredzi.
Na konferencji było więcej kwiatków:
- wg. Jopa było zajebiście, zdominowaliśmy Znicza i stworzyliśmy 29 sytuacji a oni tylko jedną

- Poletanović jest w pełni gotowy, ale nie zna genialnej taktyki Jopa a poza tym
Sukiennicki jest bardziej ofensywny 
Koleś który ani razu nie stworzył sytuacji sobie albo innemu piłkarzowi w tym meczu jest bardziej ofensywny. Zabrakło mi dziennikarza z jajami który zapytałby na czym ta ofensywność Oliwiera polega i czemu jej nie widać na boisku. Były tylko sugestie że Poletanović potrafi dograć i dośrodkować (w domyśle - Sukiennicki nie). Kamyczek do ogródka fanów ściągania i ogrywania młodego szrotu.
- Szot grał bo "jest lepszy w defensywie".
Serio, sugeruję odsłuchać całość konferencji Jopa, tam naprawdę padło wiele, że tak powiem, niepokojących słów świadczących o totalnej odklejce.