Jeśli zaległości w stosunku do kopaczy sięgają już trzech miesięcy, to zaraz JK po raz kolejny zwróci się do Socios o zapomogę.
Trzy miesiące zaległości to ~2,5 bańki do zasypania, czyli akurat tyle, ile jest na koncie stowarzyszenia
Wzmocnienie na prawej obronie to absolutne
MINIMUM, żeby jeszcze próbować ratować ten sezon.
Szot to spoko chłopak, tylko po prostu nie potrafi grać w piłkę, a przegrywający z nim rywalizację Jaroch myślami jest już chyba przy letnim okienku transferowym. Poziom jego zaangażowania będzie porównywalny do ostatnich meczów Villara w barwach Wisły.