wierność83 napisał(a):

|
Kapka zebrał co swoje na meczu od D.. Za mącenie przy przejęciu Wisły przez W. Kwietnia.
|
Może jestem już głuchy, ale byłem pewien że na stadionie krzyczą na Arke
To jest niepojęte jak ten gosc obrywa od kibiców, podczas gdy masa osob ktore 100x bardziej zaszkodzily Wiśle nie uslyszalo ani jednego zlego slowa np Mandziara