Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7070
Stary 16.02.2025, 09:52
wierność83 napisał(a):Wyświetl post
Kapka zebrał co swoje na meczu od D.. Za mącenie przy przejęciu Wisły przez W. Kwietnia.
Może jestem już głuchy, ale byłem pewien że na stadionie krzyczą na Arke

To jest niepojęte jak ten gosc obrywa od kibiców, podczas gdy masa osob ktore 100x bardziej zaszkodzily Wiśle nie uslyszalo ani jednego zlego slowa np Mandziara
Ostatnio edytowane przez Karherop : 16.02.2025 o godz. 09:54.
Odpowiedz cytując