Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#165
Stary 16.02.2025, 05:54
Od spadku non-stop gramy to samo i tak samo, naprawdę ja wiem, że Królewski nosi okulary, ale on tego nie widzi, że to nie działa?
Ostatni raz kiedy z ciekawością się oglądało nas to początkowa chwilą za Hyballi, ja pierdziele ile to lat...


Szot zabukował sobie tym występem miejsce na ławce, a na Dudę i jego flegmatyczność nie mogę patrzeć.
Przyzwoicie wyglądał Zwoliński, reszta słaba/beznadziejna.
Odpowiedz cytując