|
Od spadku non-stop gramy to samo i tak samo, naprawdę ja wiem, że Królewski nosi okulary, ale on tego nie widzi, że to nie działa?
Ostatni raz kiedy z ciekawością się oglądało nas to początkowa chwilą za Hyballi, ja pierdziele ile to lat...
Szot zabukował sobie tym występem miejsce na ławce, a na Dudę i jego flegmatyczność nie mogę patrzeć.
Przyzwoicie wyglądał Zwoliński, reszta słaba/beznadziejna.
|