Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#25
Stary 15.02.2025, 23:45
Straty to powiększyliśmy w tej kolejce jakby na to nie patrzeć, a jeszcze mamy jutro.

A patrząc na terminarz, to za kilka kolejek możemy się spokojnie usadowić z taką stratą do baraży, że sezon będzie do dogrania.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując