Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 15.02.2025, 23:18
Witalis napisał(a):Wyświetl post
Ten Wójtowicz to jest taki dziennikarski Tomaszewski.
Bo powiedział prawdę?
Czy może lepiej nadal walić głową w mur i opowiadać brednie o 29-ciu sytuacjach bramkowych przeciw Zniczowi?

Napisz wprost co Wójtowicz powiedział co nie było prawdą.
Jop się obruszył bo dziennikarz trafił w dziesiątkę.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 15.02.2025 o godz. 23:27.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując