Temat
:
20 kolejka, Wisla Kraków - Znicz Pruszków, 15 lutego 2025, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
Od: 05.2011
Offline
#
157
15.02.2025, 22:02
Drozd
napisał(a):
Ciebie nie trzeba do tego namawiać, płaczku... Zadowolony?
Już to pisałem,nie ma na forum większej płaczki niż ty.Zli sedziowie,zła murawa,zły komentator,zli kibice bo krytykują,za ciepło,za zimno jeden wielki płacz...
krysztal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do krysztal
Znajdź inne posty napisane przez krysztal