Temat
:
20 kolejka, Wisla Kraków - Znicz Pruszków, 15 lutego 2025, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
PAWEŁ
Senior Member
Od: 09.2012
Offline
#
10
15.02.2025, 21:21
Drozd
napisał(a):
Ciebie nie trzeba do tego namawiać, płaczku... Zadowolony?
Zrozum tępy rekinie, że z tym składem pod sterami padalca to nie mogło i nie może zatrybic. A to co widzisz to nie światełko w tunelu tylko zapierdalajaca lokomotywa.
PAWEŁ
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PAWEŁ
Znajdź inne posty napisane przez PAWEŁ