krysztal napisał(a):

|
Wszystko przez takich głuptasków jak Drozd który nawet w dzień meczowy nie umiał sobie darować swoich mądrości i namawiał do trzymania kciuków żeby Wisła nie wygrała.Życzenie spełnione panie Drozd ale więcej razy już o to nie proś...
|
Ciebie nie trzeba do tego namawiać, płaczku... Zadowolony?