|
Nie wiem, zgadzam się, że byłoby to dziwne, że jeden gość ma mącić w wejściu W. Kwietnia, multimilionera, do klubu, którego jest kibicem i o którym marzy. Brzmi to trochę niepoważnie. Jak będzie chciał to wejdzie i moim zdaniem Kapka ani nikt inny nie będzie miał na to wpływu.
|