Temat
:
20 kolejka, Wisla Kraków - Znicz Pruszków, 15 lutego 2025, 17:00
Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Krk
Offline
#
138
15.02.2025, 20:10
Heh komedianci, jednak to 2:2 to był optymizm
Ten sam skład, ta sama gra, czego tu w sumie oczekiwać więcej.
Uryga - kapitan klasa, wykartkować się w samej końcówce meczu na Ruch.. Biedrzycki i Kutwa to będzie złote połączenie.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 15.02.2025 o godz. 20:24.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
El'kabat
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do El'kabat
Znajdź inne posty napisane przez El'kabat