Wyświetl pojedynczy post
El'kabat
Senior Member
 
 
Od: 04.2009
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#138
Stary 15.02.2025, 20:10
Heh komedianci, jednak to 2:2 to był optymizm

Ten sam skład, ta sama gra, czego tu w sumie oczekiwać więcej.

Uryga - kapitan klasa, wykartkować się w samej końcówce meczu na Ruch.. Biedrzycki i Kutwa to będzie złote połączenie.
Ostatnio edytowane przez El'kabat : 15.02.2025 o godz. 20:24.
GENERALNIE TO WIADOMO CO
Odpowiedz cytując