|
Mogę się domyślac jedynie. Skoro ma tam ciepłą posadkę, wysokie transfery to pewnie nie w smak mu, że WK poszedłby do Wisły (chociaż Wieczystej nie chce zostawiać). I tak gniazdowy mówił, że Kapka próbuje WK odwieźć od pomysłu. Przy Cupiale też siedział.
|