FraMat napisał(a):

Ale przecież Szot biegał. Tyle, że z piłka i bez sensu.
W ogóle w pierwszej połowie to zamiast szybko podawać piłkę my ją holowaliśmy i biegaliśmy z nią.
|
Biegał? Człapał, a nie biegał przy stracie bramki było widać czym się różni bieg o tego co pokazał Szot.