Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#137
Stary 15.02.2025, 20:00
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Ale przecież Szot biegał. Tyle, że z piłka i bez sensu.
W ogóle w pierwszej połowie to zamiast szybko podawać piłkę my ją holowaliśmy i biegaliśmy z nią.
Biegał? Człapał, a nie biegał przy stracie bramki było widać czym się różni bieg o tego co pokazał Szot.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując