|
Na ten moment zaległości w wypłatach to 3 miesiące, w marcu raczej napewno będą 4 bo kasy nie ma. Kwiecień jest zdeterminowany i chce wchodzić w Wisłę ale na 100%.i przede wszystkim bez Królewskiego w klubie, a jarus zabawki oddac nie chce i proboje negocjować oddanie części udziałów
Kwiecień gra na przeczekanie bo wie, że zaskroniec długo już tego nie pociągnie i będzie musiał iść na ustępstwa.
Ogólnie atmosfera w klubie coraz gorsza, pomału każdy ma dość Jarusia.
|