Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#125
Stary 15.02.2025, 19:23
Szot, który jak widać był wielkim "wygranym" przygotowań, właśnie się dziś swoja grą posadził na ławce do końca sezonu (przynajmniej mam taką nadzieję). Mam nadzieję, że jeśli nie wywalczymy w jakiś cudowny sposób awansu, to Królewski w końcu zostanie zmuszony do odsiania z Wisły wiecznych inwalidów i piłkarskich beztalenci.
Zastąpi go tylko ciut lepszy Jaroch, który w głowie przede wszystkim będzie mieć swój kończący się kontrakt w Wiśle i będzie uważać, żeby mu się coś nie stało (czyli poziom zaangażowania w grę, jaki prezentował Villar przed odejściem).

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując