|
Cale szczescie gramy teraz same teudne mecze. Sezon zakonczymy z koncem marca. Niech frekwencja spadnie do 10k i niech to bedzie sygnal dla druzyny ze nie bedziemy wspierac takiej padaki a
krolewski zda sobie sprawe ze albo odda w rece kwietnia albo niech ogarnie jakosciowe transfery bo innej drogi nie ma
|