Wyświetl pojedynczy post
Skawa Wadowice
Senior Member
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#109
Stary 15.02.2025, 18:59
....a cala Wisla wola o transfery bo mamy cienkie skrzydla jak siki weza a tymczasem chuja sie dzieje. Jak mamy wygrywac z takimi ogorami jak znicz jak my nie mamy jakosci na bokach. Przeciez wiadomk bylo od 2.5 lat ze graja z nami autobusem to musimy grac bokami. A tu ....a nic. Wypierdalac z tym dziadkiem alfarem i jednozwodowcem baena. Na .... tych cieniasow oplacac.
Odpowiedz cytując