Jaroo1 napisał(a):

Drozd jak zawsze trolling najwyzszej klasy. Niby rozważnie, niby obiektywnie, no czuć lizanie dupki w poście ale jeszcze można by to bronić... I na koniec wrzutka o kasie na transfery z AI hehehe
Generalnie to kibice powinni jakąś piosenkę wymyślić o wielkiej AI. Ale by się niosło hoho.
|
Ale bez wykorzystania czata dżi pi ti, bo nie wypada śmiać się z ai przy wykorzystaniu ai.