Wyświetl pojedynczy post
Witalis
Senior Member
 
 
Od: 06.2023

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7054
Stary 15.02.2025, 14:16
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Drozd jak zawsze trolling najwyzszej klasy. Niby rozważnie, niby obiektywnie, no czuć lizanie dupki w poście ale jeszcze można by to bronić... I na koniec wrzutka o kasie na transfery z AI hehehe

Generalnie to kibice powinni jakąś piosenkę wymyślić o wielkiej AI. Ale by się niosło hoho.
Ale bez wykorzystania czata dżi pi ti, bo nie wypada śmiać się z ai przy wykorzystaniu ai.
Odpowiedz cytując