|
Senior Member
Offline
|
#7050

14.02.2025, 20:51
|
Drozd napisał(a): 
Tym bardziej, że po okresie władzy rodzinki, która zaprowadziła Wisłę do 1 ligi. Dwa lata Królewskiego nie są wcale gorsze, a w niektórych aspektach zwyczajnie lepsze. Wiadomo, że potrzeba kogoś z grubszym portfelem choćby żeby można było kupić grajków wyszukanych przez AI .
|
piłeś nie jedź
nie piłeś
wypij
wars wita
Jurowicz-Talik-Lechowicz-Szumilas-Kaczor-J.Krupa-Brzycki-Legutko-J.Wapiennik-W. Stopa-Michel-Sawicki-S.Wójcik-Świder-Snopkowski-Adamek
|
|