Wyświetl pojedynczy post
krysztal
Senior Member
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7040
Stary 14.02.2025, 10:49
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie przecenialbym wplywu JK na Wisłę. Wisla to nie ostatnie 2 lata.

Odśwież sobie temat gdy prezesem byl Władek Nowak. Nastroje byly lepsze?

Zmiana na lepszego wlasciciela wyszlaby Wisle na dobre. Problem w tym że my tu na liscie bylych lub niedoszlych wlascicieli mamy: Meresinskiego, Vanne Ly, Urfera i Sharksow. Niezla ekipe zmontowaliwmy.



Też bym sobie tego życzył.
To jest właśnie obraz zgnilizny w tym klubie.Jedyne do kogo można porównywać Królewskiego żeby jako tako jego działania oceniać choćby odrobinę pozytywnie to Władeczek ewentualnie Sarapata choć jeśli chodzi o aspekt czysto piłkarski przy Marzenie Jarek jest cienki jak nomen omen dupa węża.
Odpowiedz cytując