Karherop napisał(a):

Nie przecenialbym wplywu JK na Wisłę. Wisla to nie ostatnie 2 lata.
Odśwież sobie temat gdy prezesem byl Władek Nowak. Nastroje byly lepsze?
Zmiana na lepszego wlasciciela wyszlaby Wisle na dobre. Problem w tym że my tu na liscie bylych lub niedoszlych wlascicieli mamy: Meresinskiego, Vanne Ly, Urfera i Sharksow. Niezla ekipe zmontowaliwmy.
Też bym sobie tego życzył.
|
To jest właśnie obraz zgnilizny w tym klubie.Jedyne do kogo można porównywać Królewskiego żeby jako tako jego działania oceniać choćby odrobinę pozytywnie to Władeczek ewentualnie Sarapata choć jeśli chodzi o aspekt czysto piłkarski przy Marzenie Jarek jest cienki jak nomen omen dupa węża.