Karherop napisał(a):

Nie przecenialbym wplywu JK na Wisłę. Wisla to nie ostatnie 2 lata.
|
2 lata temu Wisła była postrzegana jako wieloletni hegemon, który spadł z ligi ale oczywistym jest, że zaraz do niej wróci.
Po 2 latach rządów Królewskiego Wisła traktowana jest jako pośmiewisko. Właściciel - marzyciel, z Aspergerem, pouczający wszystkich jak prowadzić nowoczesny klub sportowy a sam gnijący 3 rok w 1 lidze, z rosnącymi długami i wprost proporcjonalnym marazmem.
Toczący internetowe wojny z całym światem, w tym z własnymi kibicami.
Wisła pod dowództwem Królewskiego to okręt dryfujący po morzu bez celu, ze znudzoną i coraz częściej skłóconą załogą.
Bardzo, bardzo smutny jest obraz Wisły w chwili obecnej. A to jest w dużej mierze twarz Jarosława Królewskiego.