Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7038
Stary 14.02.2025, 08:11
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Nie przecenialbym wplywu JK na Wisłę. Wisla to nie ostatnie 2 lata.
2 lata temu Wisła była postrzegana jako wieloletni hegemon, który spadł z ligi ale oczywistym jest, że zaraz do niej wróci.

Po 2 latach rządów Królewskiego Wisła traktowana jest jako pośmiewisko. Właściciel - marzyciel, z Aspergerem, pouczający wszystkich jak prowadzić nowoczesny klub sportowy a sam gnijący 3 rok w 1 lidze, z rosnącymi długami i wprost proporcjonalnym marazmem.
Toczący internetowe wojny z całym światem, w tym z własnymi kibicami.
Wisła pod dowództwem Królewskiego to okręt dryfujący po morzu bez celu, ze znudzoną i coraz częściej skłóconą załogą.

Bardzo, bardzo smutny jest obraz Wisły w chwili obecnej. A to jest w dużej mierze twarz Jarosława Królewskiego.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując