sandomingo napisał(a):

Oj nie. Przynajmniej nie w przypadku Królewskiego.
On obrzydził Wisłę naprawdę wielu osobom.
Poza tym wyniki są też pokłosiem jego "polityki", całkowicie oderwanej od rzeczywistości.
Jakakolwiek zmiana właścicielska byłaby z korzyścią dla Wisly.
|
Nie przecenialbym wplywu JK na Wisłę. Wisla to nie ostatnie 2 lata.
Odśwież sobie temat gdy prezesem byl Władek Nowak. Nastroje byly lepsze?
Zmiana na lepszego wlasciciela wyszlaby Wisle na dobre. Problem w tym że my tu na liscie bylych lub niedoszlych wlascicieli mamy: Meresinskiego, Vanne Ly, Urfera i Sharksow. Niezla ekipe zmontowaliwmy.
wolfy napisał(a):

|
W NORMALNIE ZARZĄDZANYM klubie właściciel nie ma na codzień gigantycznego znaczenia, bo klub funkcjonuje obok właściciela, a ten rozlicza prezesa z wykonania postawionych celów. U nas to jedna i ta sama osoba...
|
Też bym sobie tego życzył.