Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7037
Stary 13.02.2025, 19:13
sandomingo napisał(a):Wyświetl post
Oj nie. Przynajmniej nie w przypadku Królewskiego.
On obrzydził Wisłę naprawdę wielu osobom.
Poza tym wyniki są też pokłosiem jego "polityki", całkowicie oderwanej od rzeczywistości.
Jakakolwiek zmiana właścicielska byłaby z korzyścią dla Wisly.
Nie przecenialbym wplywu JK na Wisłę. Wisla to nie ostatnie 2 lata.

Odśwież sobie temat gdy prezesem byl Władek Nowak. Nastroje byly lepsze?

Zmiana na lepszego wlasciciela wyszlaby Wisle na dobre. Problem w tym że my tu na liscie bylych lub niedoszlych wlascicieli mamy: Meresinskiego, Vanne Ly, Urfera i Sharksow. Niezla ekipe zmontowaliwmy.

wolfy napisał(a):Wyświetl post
W NORMALNIE ZARZĄDZANYM klubie właściciel nie ma na codzień gigantycznego znaczenia, bo klub funkcjonuje obok właściciela, a ten rozlicza prezesa z wykonania postawionych celów. U nas to jedna i ta sama osoba...
Też bym sobie tego życzył.
Ostatnio edytowane przez Karherop : 13.02.2025 o godz. 19:19.
Odpowiedz cytując