Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7036
Stary 13.02.2025, 17:28
Karherop napisał(a):Wyświetl post
Klimat robią wyniki, a nie właściciele. Można poteoretyzowac że przyjdzie ktokolwiek nowy, zrobi transfery, po 4 meczach będzie mial 2 pkt i kibice będą szykowac taczki

99% kibiców nie obchodzi kto jest właścicielem (jesli nie ma machlojek ala vanna ly czy grupy przestepcze jak sharksi) , ba 50% piknikowych kibicow nawet nie za bardzo sie orietuje jaki ksztalt ma obecny akcjonariat klubu.
Wyniki są pochodną zarządzania. Jeśli mamy:
- grać ofensywną i techniczną piłkę
- walczyć o awans
- opierać kadrę na tanich piłkarzach
- ściągniętych przez dyrektora sportowego dla którego jest to pierwsza taka praca
- przy czym ponad połowa piłkarzy to losowy młody szrot na losowe pozycje
- ponieważ poza awansem mamy ogrywać młodych piłkarzy
- których trener jest zawsze na dorobku (w przypadku Jopa - w ogóle nigdy nie prowadził dorosłej drużyny)
to ma to wszystko negatywny wpływ na wyniki.

Innymi słowy - jeśli właściciel jest odklejony to nie będzie wyników, a więc też atmosfery wokół klubu.

W NORMALNIE ZARZĄDZANYM klubie właściciel nie ma na codzień gigantycznego znaczenia, bo klub funkcjonuje obok właściciela, a ten rozlicza prezesa z wykonania postawionych celów. U nas to jedna i ta sama osoba...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 13.02.2025 o godz. 17:32.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując