Wyświetl pojedynczy post
wierność83
Senior Member
 
Od: 11.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7035
Stary 13.02.2025, 15:24
Tu się zgadzam z Sandomingo.

Uważam, że mnóstwo hejtu czy zwykłej krytyki jest w stosunku do Wisły spotęgowana przez osobę Królewskiego.
Ktoś inny na czele wiadomo, że gdyby nie szło mierzyłby się również z krytyką, jak w każdym klubie, ale moim zdaniem miałoby to jednak inną temperaturę niż teraz. Tym bardziej, że ta osoba miałaby jednak kredyt zaufania tutaj i pozycję kogoś kto uratował Wisłę czy dał jej po prostu jakieś perspektywy. To działałoby myślę na plus.
Odpowiedz cytując