Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7034
Stary 13.02.2025, 15:18
Oj nie. Przynajmniej nie w przypadku Królewskiego.
On obrzydził Wisłę naprawdę wielu osobom.
Poza tym wyniki są też pokłosiem jego "polityki", całkowicie oderwanej od rzeczywistości.
Jakakolwiek zmiana właścicielska byłaby z korzyścią dla Wisly.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując