|
Oj nie. Przynajmniej nie w przypadku Królewskiego.
On obrzydził Wisłę naprawdę wielu osobom.
Poza tym wyniki są też pokłosiem jego "polityki", całkowicie oderwanej od rzeczywistości.
Jakakolwiek zmiana właścicielska byłaby z korzyścią dla Wisly.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
|