Wyświetl pojedynczy post
adam_09
Senior Member
 
Od: 11.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7031
Stary 13.02.2025, 13:57
Ktoś tu wspomniał - nie chce mi się szukać - że dziwi się dlaczego jeszcze on nie został wywieziony na taczkach. Ano dlatego, że jest na nasze nieszczęście właścicielem. A prawo nie przewiduje żadnego rozsądnego rozwiązania zobowiązującego właściciela do zaprzestania gadania głupot. Tak długo jak on będzie właścicielem - nie prezesem - tak długo się nic nie zmieni. A pozbawić go właścicielstwa będzie ciężko gdyż wiele na to wskazuje, że mimo jego cierpiętniczej doli jest to dalej w jego kręgu zainteresowań, marzeń i fascynacji. Jakoś Pogoń Szczecin potrafiła szybko znaleźć alternatywnego inwestora. Tylko my, dziwnym trafem dalej jesteśmy poza orbitą kogokolwiek.
Ostatnio edytowane przez adam_09 : 13.02.2025 o godz. 14:01.
Odpowiedz cytując