BCGorlice napisał(a):

Ja raczej piszę jak jest, dostaję takie zwrotki jak od Ciebie wyżej, czekam aż prawda wyjdzie na jaw i potem z rozbawieniem obserwuję wolty takich jak Ty mające udowodnić, że to wcale nie skrajna głupota i naiwność.
Tak było przy poprzednim inwestorze, tak było przy planach trzyletnich, tak było przy Albercie z komputera, tak było przy systemach AI do skautingu i w wielu innych przypadkach. Jarosław wami manipuluje jak dziećmi. Ja tu mam tylko taką guilty pleasure patrząc jak się wydurniacie.
Co do krzywych tekstów o dziewczynie itp. to już swoje na SB napisałem. Podpytaj kolegów. Co do zasady tekst na poziomie reszty Twoich przemyśleń.
|
Tak było to znaczy jak było? Poprzedni inwestor okazuje się w pełnej krasie w Lechii. Plany trzyletnie? Alberty? Systemy do filtrowania grajków? Przecież to tylko Ty się tym wszystkim niezdrowo podniecałeś

. Usiłując wszystko ośmieszać tak jak teraz rozmowy z nowym inwestorem. Jesteś chłopie nudny jak flaki z olejem.