Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#7026
Stary 12.02.2025, 21:30
BCGorlice napisał(a):Wyświetl post
Ja raczej piszę jak jest, dostaję takie zwrotki jak od Ciebie wyżej, czekam aż prawda wyjdzie na jaw i potem z rozbawieniem obserwuję wolty takich jak Ty mające udowodnić, że to wcale nie skrajna głupota i naiwność.

Tak było przy poprzednim inwestorze, tak było przy planach trzyletnich, tak było przy Albercie z komputera, tak było przy systemach AI do skautingu i w wielu innych przypadkach. Jarosław wami manipuluje jak dziećmi. Ja tu mam tylko taką guilty pleasure patrząc jak się wydurniacie.

Co do krzywych tekstów o dziewczynie itp. to już swoje na SB napisałem. Podpytaj kolegów. Co do zasady tekst na poziomie reszty Twoich przemyśleń.
Tak było to znaczy jak było? Poprzedni inwestor okazuje się w pełnej krasie w Lechii. Plany trzyletnie? Alberty? Systemy do filtrowania grajków? Przecież to tylko Ty się tym wszystkim niezdrowo podniecałeś . Usiłując wszystko ośmieszać tak jak teraz rozmowy z nowym inwestorem. Jesteś chłopie nudny jak flaki z olejem.
Hej Nasz TS !!
Odpowiedz cytując